Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Фермери Бобринецького районі зазнали тиску з боку першого заступника голови районної державної адміністрації В. Пересунька. Обласна організація Єдиного Центру глибоко обурена діями посадовця і солідарна з іншими політичними силами, які засуджують неповагу чиновника до людей та підтримує відповідне звернення сільгосптоваровиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Білозір: БЮТ зацікавлений у відсутності коаліції
2008-11-04 00:00:00

Білозір: БЮТ зацікавлений у відсутності коаліції

«Якщо говорити про реальні дії, а не заяви, БЮТ не зацікавлений у сформуванні парламентської коаліції» - заявила народний депутат, член Президії Єдиного Центру Оксана Білозір.

«Умови для створення коаліції були давно озвучені. Однак попри гучні заяви, БЮТ робить усе можливе, щоб цього не сталося» - підкреслила народний депутат.
На думку Білозір, Тимошенко вигідна недієздатність Верховної Ради. Про це, за словами народного депутата, можуть свідчити тривалі блокування роботи парламенту силами БЮТ, оскільки недієздатний парламент не здатний контролювати дії уряду. Окрім того ситуація з відсутністю коаліції дозволяє Прем\'єр-міністру традиційно перекладати відповідальність на інших.
«Зараз БЮТ намагається переконати суспільство, що саме Президент України є головним винуватцем не створення парламентської коаліції, а також усіх соціально-економічних проблем, які є в країні. В останньому бютівцям активно допомагає КПУ, яка остаточно перетворилась на політичного сателіта БЮТ, доказом чого є вуличні акції, що готуються комуністами на 7 листопада під антипрезидентськими гаслами. При цьому, КПУ жодним словом не згадує про відповідальність уряду за ситуацію в країні» - зазначила Оксана Білозір.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"