Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Фермери Бобринецького районі зазнали тиску з боку першого заступника голови районної державної адміністрації В. Пересунька. Обласна організація Єдиного Центру глибоко обурена діями посадовця і солідарна з іншими політичними силами, які засуджують неповагу чиновника до людей та підтримує відповідне звернення сільгосптоваровиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

2010-04-29 16:52:00

Єдиний Центр був готовий допомогти БЮТ підписами для скликання сесії Кіровоградської облради

Депутат Кіровоградської обласної ради, керівник секретаріату Кіровоградської обласної організації Єдиного Центру Олександр Беззубов хотів підписатися під зверненням до голови обласної ради Миколи Сухомлина про скликання позачергової сесії ради з приводу домовленостей Президента Віктора Януковича про Чорноморський флот.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомив сам Беззубов.

«Спочатку я взнав, що БЮТ збирає підписи для проведення позачергової сесії. Потім дійшла інформація, що двоє членів фракції БЮТ відкликали свої підписи. Я ввечері зателефонував керівнику фракції БЮТ Віктору Окаєвичу і сказав, що готовий поставити свій підпис. У відповідь почув слова вдячності – і на цьому все», – розповів Олександр Беззубов.

Нагадаємо, позачергової сесії Кіровоградської обласної ради, на якій фракція БЮТ планувала розглянути питання продовження терміну перебування в Україні Чорноморського флоту, завтра, 30 квітня, не буде, тому що троє членів фракції відкликали свої заяви.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"