Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Фермери Бобринецького районі зазнали тиску з боку першого заступника голови районної державної адміністрації В. Пересунька. Обласна організація Єдиного Центру глибоко обурена діями посадовця і солідарна з іншими політичними силами, які засуджують неповагу чиновника до людей та підтримує відповідне звернення сільгосптоваровиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

2010-02-26 14:10:00

Беззубов: Міськраду треба розпустити

Керівник Кіровоградського регіонального секретаріату Єдиного Центру Олександр Беззубов пропонує законодавчо закріпити механізм відповідальності місцевих рад за невиконання рішень судів.

Беззубов вважає, що внести такі зміни до Закону „Про місцеве самоврядування” необхідно найближчим часом.

„Не припустимо, що депутатами місцевих рад ігноруються рішення судів. Перш за все, цим повністю нівелюється судова система як така. Тому, я вважаю, що потрібно на законодавчому рівні запровадити жорстку відповідальність за невиконання рішень судів”, – переконаний він.

Зокрема, керівник секретаріату виступає за впровадження поіменного голосування при розгляді радою питання про виконання рішення суду, а також позбавлення депутата мандата, якщо він його не підтримає.

„Якщо окремі депутати тієї чи іншої ради відмовляються голосувати за виконання рішення суду, їх необхідно позбавляти мандата, а якщо не вдається провести засідання ради через відсутність кворуму – раду потрібно розпускати і призначати позачергові вибори. За таких умов у місцевих радах зберігатиметься хоч натяк на атмосферу законослухняності”, – зазначив Беззубов.

Він додав, що так само в згаданому законі необхідно обмежити право особи бути кандидатом у раду, якщо вона вже була депутатом розпущеної ради.

„Такий крок унеможливить подальшу участь особи у місцевому самоврядуванні і таким чином призведе до очищення рад. На мою думку, варто також заборонити особі бути кандидатом до ради, якщо вона будучи раніше депутатом не підтримала питання про виконання рішення суду”, – вважає керівник секретаріату.

Беззубов уточнив, що на сьогоднішній день значна частина судових рішень радами не виконуються.

„Як правило, це стосується рішень судів, в яких іде мова про поновлення на посаді, а також тих, де говориться про земельні питання”, – зазначив він.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"