Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Фермери Бобринецького районі зазнали тиску з боку першого заступника голови районної державної адміністрації В. Пересунька. Обласна організація Єдиного Центру глибоко обурена діями посадовця і солідарна з іншими політичними силами, які засуджують неповагу чиновника до людей та підтримує відповідне звернення сільгосптоваровиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

2010-02-25 16:24:00

Керівник Кіровоградського Єдиного Центру пропонує розігнати Кіровоградську міськраду

Керівник Кіровоградського регіонального секретаріату Єдиного Центру Олександр Беззубов пропонує законодавчо закріпити механізм відповідальності місцевих рад за невиконання рішень судів.

 Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомила прес-служба Кіровоградського регіонального секретаріату ЄЦ.

За інформацією прес-служби, Беззубов вважає, що внести такі зміни до Закону «Про місцеве самоврядування» необхідно найближчим часом.

«Не припустимо, що депутатами місцевих рад ігноруються рішення судів. Перш за все, цим повністю нівелюється судова система як така. Тому, я вважаю, що потрібно на законодавчому рівні запровадити жорстку відповідальність за невиконання рішень судів», – переконаний він.

Зокрема, керівник секретаріату виступає за впровадження поіменного голосування при розгляді радою питання про виконання рішення суду, а також позбавлення депутата мандата, якщо він його не підтримає.

«Якщо окремі депутати тієї чи іншої ради відмовляються голосувати за виконання рішення суду, їх необхідно позбавляти мандата, а якщо не вдається провести засідання ради через відсутність кворуму – раду потрібно розпускати і призначати позачергові вибори. За таких умов у місцевих радах зберігатиметься хоч натяк на атмосферу законослухняності», – зазначив Беззубов.

Він додав, що так само в згаданому законі необхідно обмежити право особи бути кандидатом у раду, якщо вона вже була депутатом розпущеної ради.

«Такий крок унеможливить подальшу участь особи у місцевому самоврядуванні і таким чином призведе до очищення рад. На мою думку, варто також заборонити особі бути кандидатом до ради, якщо вона будучи раніше депутатом не підтримала питання про виконання рішення суду», – вважає керівник секретаріату.

Беззубов уточнив, що на сьогоднішній день значна частина судових рішень радами не виконуються.

«Як правило, це стосується рішень судів, в яких іде мова про поновлення на посаді, а також тих, де говориться про земельні питання», – зазначив він.

Нагадаємо, секретаря Кіровоградської міської ради Руслана Мишериченка звільнено із займаної посади на засіданні сесії міськради 6 липня 2009 року. Секретарем ради обрано Володимира Слівнова («Наша Україна»).

Згодом Руслан Мишериченко подав до суду на міську раду та Кіровоградського міського голову Володимира Пузакова з вимогою поновити його на посаді секретаря.

Руслана Мишериченка поновлено на посаді секретаря Кіровоградської міської ради рішенням Кіровського районного суду від 17 лютого. 

Він відразу вийшов на роботу та написав заяву на ім’я міського голови, проте жодної реакції на неї не отримав. Наразі у міській раді фактично двоє секретарів – і Слівнов, і Мишериченко.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"