Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Фермери Бобринецького районі зазнали тиску з боку першого заступника голови районної державної адміністрації В. Пересунька. Обласна організація Єдиного Центру глибоко обурена діями посадовця і солідарна з іншими політичними силами, які засуджують неповагу чиновника до людей та підтримує відповідне звернення сільгосптоваровиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

2009-12-17 18:13:00

ЄЦ заявляє, що БЮТ «зарубав» винесення питання відкритих списків на сесію Кіровоградської облради

Проект рішення про звернення від депутатів Кіровоградської обласної ради до кандидатів у Президенти Віктора Ющенка, Юлії Тимошенко, Володимира Литвина і Віктора Януковича та депутатів Верховної Ради про запровадження на виборах до парламенту та місцевих рад системи відкритих виборчих списків не пройшов президію облради через супротив БЮТ.

 Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомив ініціатор проекту, керівник Кіровоградського обласного секретаріату Єдиного Центру, депутат Кіровоградської обласної ради Олександр Беззубов.

«Я хотів сьогодні на президії, щоб це питання було внесене до порядку денного сесії. Комуністи підтримали, що дуже приємно. Але так само запекло, навіть більше, виступили проти БЮТівці, причому голова фракції делікатно мовчав, а члени фракції виступили проти. Відтак рішення на президії не пройшло, хоча я спробую на завтрашній сесії все-таки включити це питання до порядку денного», - сказав Беззубов.

«У програмі Юлії Тимошенко є про відкриті списки, вона нібито виступає за це. А от місцеві не підтримали», - додав він.

Нагадаємо, низка кіровоградських місцевих осередків політичних партій, громадських організацій та кілька громадських діячів підписалися під зверненням до кандидатів у президенти Віктора Ющенка, Юлії Тимошенко, Віктора Януковича, Володимира Литвина та до депутатів Верховної Ради про необхідність впровадження на виборах до рад різних рівнів відкритих виборчих списків.

Свої підписи під зверненням поставили лідери та представники політичних партій і громадських організацій Партії регіонів, ЄЦ, «Нашої України», УНП, «Солідарності», Української національної ради, Інституту соціокультурного менеджменту, Центру соціально-політичних досліджень «Альтернатива» а комітету виборців України, а також громадські діячі Олег Талашкевич, Олександр Рацул та Любов Роздєльська.

Чергове засідання сесії Кіровоградської обласної ради відбудеться завтра, 18 грудня.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"