Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Фермери Бобринецького районі зазнали тиску з боку першого заступника голови районної державної адміністрації В. Пересунька. Обласна організація Єдиного Центру глибоко обурена діями посадовця і солідарна з іншими політичними силами, які засуджують неповагу чиновника до людей та підтримує відповідне звернення сільгосптоваровиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

2009-12-07 16:10:00

Кіровоградські політики і громадські діячі вимагають відкрити виборчі списки

Низка кіровоградських місцевих осередків політичних партій, громадських організацій та кілька громадських діячів підписалися під зверненням до кандидатів у президенти Віктора Ющенка, Юлії Тимошенко, Віктора Януковича, Володимира Литвина та до депутатів Верховної Ради про необхідність впровадження на виборах до рад різних рівнів відкритих виборчих списків.

Підписання відбулося по завершенні круглого столу, ініційованого Кіровоградською обласною організацією Єдиного Центру сьогодні, 7 грудня, передає кореспондент «Кіровоград.proUA.com».

Зокрема, автори звернення переконані, що «вибори за закритими партійними списками сприяли розвитку політичної корупції, ганебної практики продажу місць у партійних списках, які в окремих випадках стали «парасолькою» для людей навіть з кримінальним минулим».

«Виражаючи волю виборців, ми наполягаємо на тому, щоб наступні парламентські і місцеві вибори відбувалися за новою системою <…> У своїх передвиборних програмах кандидати в президент в один голос обіцяють запровадити систему відкритих виборчих списків <…> Ми вимагаємо від вас як кандидатів на посаду Президента України, як лідерів політичних сил, які об’єднують понад 400 депутатів у парламенті, виконати свої обіцянки ще до виборів Президента і внести необхідні законодавчі зміни», – сказано також у зверненні.

Свої підписи під зверненням поставили лідери та представники політичних партій і громадських організацій Партії регіонів, ЄЦ, «Нашої України», УНП, «Солідарності», Української національної ради, Інституту соціокультурного менеджменту, Центру соціально-політичних досліджень «Альтернатива» а комітету виборців України, а також громадські діячі Олег Талашкевич, Олександр Рацул та Любов Роздєльська.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"