Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Фермери Бобринецького районі зазнали тиску з боку першого заступника голови районної державної адміністрації В. Пересунька. Обласна організація Єдиного Центру глибоко обурена діями посадовця і солідарна з іншими політичними силами, які засуджують неповагу чиновника до людей та підтримує відповідне звернення сільгосптоваровиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

2009-12-07 15:04:00

Кіровоградський ЄЦ дозволить своїм партійцям голосувати, як захочуть

Кіровоградська обласна організація Єдиного Центру не нав’язуватиме своїм районним осередкам підтримку того чи іншого кандидата у президенти.

Про це на прес-конференції повідомив керівник секретаріату обласної організації ЄЦ Олександр Беззубов сьогодні, 7 грудня, передає кореспондент «Кіровоград.proUA.com».
 
«Я вам скажу, можливо, трошки зайве… На даний момент Кіровоградська обласна організація Єдиного Центру вирішила діяти таким чином. Ми не обмежуємо вподобань наших районних організацій, але ми просимо не висловлювати ці вподобання публічно. Є випадки, коли члени Єдиного Центру працюють у дільничних комісіях від того чи іншого кандидата. Є навіть випадки, коли в межах однієї дільниці двоє членів Єдиного Центру, один представляє, умовно називаю, Гриценка, другий – Яценюка. Є цілі райони, які на базі Єдиного Центру формують представництво в дільничних комісіях. Я більше позитиву бачу в такій формі роботи, оскільки наші члени комісій набудуть практики роботи в дільничних комісіях. Ми не примушуємо їх до політичного якогось обмеження», – сказав, зокрема, Беззубов.

Він також зазначив, що пропонуватиме керівництву партії визначитись із підтримкою того чи іншого кандидата після першого туру виборів.
 
«Я буду пропонувати керівництву партії утриматись від прийняття рішення до завершення першого туру. Це, як на мене, ідеальний варіант – у другому турі приймати рішення», – сказав керівник секретаріату Кіровоградської обласної організації ЄЦ.

Нагадаємо, перший тур президентських виборів відбудеться 17 січня 2010 року.

Тернопільська обласна організація партії «Єдиний Центр» вирішила підтримати діючого Президента Віктора Ющенка на президентських виборах.

Значна частина активістів обласної і районних партійних організацій «Єдиного Центру» у Вінницькій області закликає Віктора Балогу підтримати на виборах Віктора Януковича.

Представники організацій Єдиного Центру в Хмельницькій області висловилися за підтримку в першому турі президентських виборів чинного глави держави Віктора Ющенка.

Як повідомив голова Єдиного Центру, народний депутат Ігор Кріль, Єдиний центр розглядає кандидатури Віктора Ющенка та Віктора Януковича щодо можливої підтримки на президентських виборах.

Він також повідомив, що в обласних організаціях і місцевих партійних осередках нині проводиться своєрідне рейтингове опитування, за підсумками якого будуть сформовані пропозиції керівництву партії. За словами Кріля, активісти ЄЦ аналізують програми чільних кандидатів, насамперед, із точки зору їхнього бачення перспектив розвитку країни.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"