Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Фермери Бобринецького районі зазнали тиску з боку першого заступника голови районної державної адміністрації В. Пересунька. Обласна організація Єдиного Центру глибоко обурена діями посадовця і солідарна з іншими політичними силами, які засуджують неповагу чиновника до людей та підтримує відповідне звернення сільгосптоваровиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова

Персональні дані

Леонід Шмаєвич

Заступник Голови Кіровоградської обласної організації Єдиного Центру

Біографія

Шмаєвич Леонід Ізраілович народився 10 грудня 1946 року в смт.Голованівськ Кіровоградської області.

У 1971 році закінчив Вищу Кіровоградську школу вищої льотної підготовки, а в наступному 1972 році – Кіровоградське льотно-штурманське училище. Продовжуючи здобувати освіту, у 1981 році закінчив Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування, а в 2003 році – Міжнародну академію проблем людини в авіації та космонавтиці. У 2005 році отримав спеціальність фахівця з управління корпоративними правами, закінчивши Міжнародний інститут бізнесу. Доктор філософії.

Трудову діяльність розпочав у 1970 році на посаді чергового штурмана в Кіровоградському льотно-штурманському училищі. Пройшов всі етапи перепідготовки штурманів, і в жовтні 1978 року одержав кваліфікацію “штурман 1 класу “ цивільної авіації.

З червня 1992 року працював на посаді помічника начальника училища з комерційної діяльності і міжнародних зв’язків Кіровоградського вищого льотного училища цивільної авіації.

З 21 серпня 1993 року по нині обіймає посаду генерального директора МААК „УРГА”.

Одружений. Має двох дочок.

Діалогивсі