Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Фермери Бобринецького районі зазнали тиску з боку першого заступника голови районної державної адміністрації В. Пересунька. Обласна організація Єдиного Центру глибоко обурена діями посадовця і солідарна з іншими політичними силами, які засуджують неповагу чиновника до людей та підтримує відповідне звернення сільгосптоваровиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова

Персональні дані

Алла Носенко

член Єдиного Центру, голова Компаніївської районної організації Єдиного Центру

Біографія

Носенко Алла Янісовна


Народилася 4 вересня 1967 року в селі Нижній Одес, Сосногірського району, АРСР Комі.
У 1977 році переїхала на Україну.
Здобувши у 1984 році середню освіту, вступила до Професійно-технічного училища, де отримала фах апаратника широкого профілю хімічного виробництва.
У 1985 році вступила до Глухівського державного педагогічного інституту Сумської області. Крім основної освіти вчителя, здобула також професію психолога-практика.
Працювала вчителем трудового навчання у Полтавківській школі Компаніївського району.
Обіймала посаду завуча з виховної роботи.
У 2002 році обиралася до органів місцевого самоврядування. А з 2007 року – староста сільських голів Компаніївського району.
У 2007 році закінчила Академію державного управління при Президентові України в м.Дніпропетровську, де отримала ступінь магістра державного управління.
Заміжня. Разом із чоловіком виховує сина.

Діалогивсі