Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Фермери Бобринецького районі зазнали тиску з боку першого заступника голови районної державної адміністрації В. Пересунька. Обласна організація Єдиного Центру глибоко обурена діями посадовця і солідарна з іншими політичними силами, які засуджують неповагу чиновника до людей та підтримує відповідне звернення сільгосптоваровиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова

Персональні дані

Генадій Горбанець

член Єдиного Центру, голова Петрівської районної організації Єдиного Центру

Біографія

Горбанець Генадій Миколайович


Народився 15 січня 1977 року в селі Вогнівка Олександрійського району Кіровоградської області.
Середню освіту здобув у Петрівській школі №1. Навчався в Інституті підприємництва «Стратегія» м. Жовті Води Дніпропетровської області.
З 1999 по 2000 роки працював на посаді спеціаліста відділу соціальних виплат сім’ям з дітьми в управлінні праці та соціального захисту населення Петрівської РДА.
Згодом призначений заступником начальника відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Олександрійському районі.
У 2004році продовжив здобувати освіту в Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
З 2006 року обіймає посаду заступника керівника апарату – начальника відділу організаційної роботи апарату Петрівської РДА.
Одружений. Виховує доньку.

Діалогивсі