Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Фермери Бобринецького районі зазнали тиску з боку першого заступника голови районної державної адміністрації В. Пересунька. Обласна організація Єдиного Центру глибоко обурена діями посадовця і солідарна з іншими політичними силами, які засуджують неповагу чиновника до людей та підтримує відповідне звернення сільгосптоваровиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова

Персональні дані

Людмила Григораш

член Єдиного Центру, голова Олександрійської міської організації Єдиного Центру 

Біографія

Григораш Людмила Данилівна


Народилася 6 червня 1962 року у місті Знам’янка Кіровоградської області. Здобувши середню освіту, вступила до Олександрійського індустріального технікуму. Закінчивши його у 1981 році, працювала слюсарем, а потім інженером на електромеханічному заводі у місті Олександрія.
У 1989 році закінчила Харківський політехнічний інститут за спеціальністю «Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти».
З листопада 1991 року працювала на Семенівському заводі гірського воску.
З квітня 2001 по грудень 2005 року працювала директором приватного підприємства «Інтерагро».
З грудня 2005 року по вересень 2008 працювала заступником директора Олександрійського міськрайонного центру зайнятості.
З жовтня 2008 року по теперішній час працюю начальником відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Олександрійському районі Кіровоградської області.
Заміжня. Виховує двох синів.

Діалогивсі