Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Фермери Бобринецького районі зазнали тиску з боку першого заступника голови районної державної адміністрації В. Пересунька. Обласна організація Єдиного Центру глибоко обурена діями посадовця і солідарна з іншими політичними силами, які засуджують неповагу чиновника до людей та підтримує відповідне звернення сільгосптоваровиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова

Персональні дані

Олег Яременко

член Єдиного Центру, перший заступник голови Кіровоградської обласної організації, голова Кіровоградської міської організації, керівник Кіровоградського окружного секретаріату Єдиного Центру

Біографія

Яременко Олег Петрович
Народився 29 квітня 1973 року у місті Черкаси. У 1990 році закінчив черкаську ЗОШ №23 і вступив до історичного факультету Кіровоградського державного педагогічного інституту ім.Пушкіна. Після закінчення вишу, у 1995 році працював вчителем історії у Созонівській школі Кіровоградського району.
З 1997 року працював головним спеціалістом апарату Кіровоградської обласної державної адміністрації.
У 1999 році призначений на посаду заступника начальника та начальника управління з питань внутрішньої політики Кіровоградської облдержадміністрації.
У 1997-1999 роках навчався у Дніпропетровському філіалі Української Академії державного управління при Президентові України та здобув кваліфікацію магістра державного управління.
З 2006 року по теперішній час очолюю обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Кіровоградської обласної державної адміністрації.
Директор Кіровоградського обласного центру соціально-політичних досліджень "Альтернатива".
Одружений. Виховує двох синів.

Діалогивсі