Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Фермери Бобринецького районі зазнали тиску з боку першого заступника голови районної державної адміністрації В. Пересунька. Обласна організація Єдиного Центру глибоко обурена діями посадовця і солідарна з іншими політичними силами, які засуджують неповагу чиновника до людей та підтримує відповідне звернення сільгосптоваровиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова

Новинавсі друкуватиДрукувати

Кіровоградські єдиноцентристи закликають громаду спільно прибрати область до Великодня
2016-03-30 12:05:00

Кіровоградські єдиноцентристи закликають громаду спільно прибрати область до Великодня

У Кіровоградській обласній організації Єдиного Центру закликають місцеві громади студентську та учнівську молодь допомогти комунальникам прибрати область до Великодніх свят.

За офіційною інформацією з 28 березня в області займатимуться благоустроєм та санітарною очисткою населених пунктів. Буде проводитись вирубка аварійних дерев, ліквідовуватись стихійні сміттєзвалища, розчищатися паркові насадження та придорожні лісосмуги.

 

Єдиноцентристи  закликають мешканців активно долучитись до прибирання навести лад біля своїх будинків, привести в належний стан свої земельні ділянки та прилеглі до них території.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"