Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Фермери Бобринецького районі зазнали тиску з боку першого заступника голови районної державної адміністрації В. Пересунька. Обласна організація Єдиного Центру глибоко обурена діями посадовця і солідарна з іншими політичними силами, які засуджують неповагу чиновника до людей та підтримує відповідне звернення сільгосптоваровиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова

Новинавсі друкуватиДрукувати

Кіровоградські єдиноцентристи застерігають громадян від купівлі неякісних продуктів
2015-04-10 11:05:00

Кіровоградські єдиноцентристи застерігають громадян від купівлі неякісних продуктів

Внаслідок реформування Держсанепідслужби, нагляд за якістю та безпекою харчової продукції, умовами її реалізації в країні призупинено. Це означає , що державний контроль за безпекою харчових продуктів майже відсутній. Про це заявили в Кіровоградській обласній організації Єдиного Центру.

За повідомленнями ЗМІ, лише у вересні 2015 року набере чинність закон «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», яким контроль та відповідальність за безпеку і якість продукції буде покладено безпосередньо на власників виробничих і торгових підприємств.

 

Партіці зазначили, що наближається пора Великодніх свят та поминальних днів. В період свят люди, як правило, готують та споживають багато різноманітних страв. І в цей час суттєво зростає кількість харчових отруєнь.

 

Єдиноцентристи закликають мешканців, купуючи продукти, покладатись на свою пильність та уважність. Не купувати продукти на стихійних ринках, обминати продавця, який на одних вагах реалізує готову і сиру продукцію, оглядати, чи ціла упаковка, чи не минув термін реалізації.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"