Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Фермери Бобринецького районі зазнали тиску з боку першого заступника голови районної державної адміністрації В. Пересунька. Обласна організація Єдиного Центру глибоко обурена діями посадовця і солідарна з іншими політичними силами, які засуджують неповагу чиновника до людей та підтримує відповідне звернення сільгосптоваровиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова

Новинавсі друкуватиДрукувати

Кіровоградські єдиноцентристи закликають владу не допустити необґрунтованого зростання цін на хліб
2015-03-25 14:40:00

Кіровоградські єдиноцентристи закликають владу не допустити необґрунтованого зростання цін на хліб

Кіровоградський Єдиний Центр вимагає від влади не допустити різкого і необґрунтованого зростання цін на хліб. Про це заявили в обласній організації партії.

За повідомленнями ЗМІ в залежності від сорту, хліб в області дорожчатиме. Причиною подорожчання є зростання цін на сировину та енергоносії.
 

Єдиноцентристи переконанні, що така ситуація є результатом недостатньої роботи влади в даному напрямку. Обласна влада має забезпечити інтервенції борошна з з Аграрного фонду у необхідній кількості.


«Ціни на хліб мають підніматися поступово, а темпи зростання на соціальні сорти хліба мають бути набагато нижчими», - переконані обласні єдиноцентристи.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"