Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Фермери Бобринецького районі зазнали тиску з боку першого заступника голови районної державної адміністрації В. Пересунька. Обласна організація Єдиного Центру глибоко обурена діями посадовця і солідарна з іншими політичними силами, які засуджують неповагу чиновника до людей та підтримує відповідне звернення сільгосптоваровиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова

Новинавсі друкуватиДрукувати

Кіровоградські єдиноцентристи закликають владу і громаду спільно привести у порядок бомбосховища
2015-02-17 11:15:00

Кіровоградські єдиноцентристи закликають владу і громаду спільно привести у порядок бомбосховища

У Кіровоградському Єдиному Центрі закликають усіх мешканців допомагати владі і спільно приводити у порядок бомбосховища області. Про це заявили в обласній організації партії.

 

За офіційною інформацією із усіх існуючих на Кіровоградщині 899 бомбосховищ готові до укриття населення лише 138 об`єктів. Найгірша ситуація із готовністю укриттів у трьох районах: Маловисківському, Новоархангельському та Новгородківському. Найкраще підготовлені м. Кіровоград, Голованівський та Устинівський райони.

 

Партійці також звертають увагу на те, що Кіровоградщина займає останні сходинки у рейтинговому списку готовності до надзвичайних ситуацій.

 

«Закликаємо усіх місцевих чиновників і мешканців до посиленого упорядкування та оснащення захисних споруд, сьогодні це необхідність», - вважають обласні партійці.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"