Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Фермери Бобринецького районі зазнали тиску з боку першого заступника голови районної державної адміністрації В. Пересунька. Обласна організація Єдиного Центру глибоко обурена діями посадовця і солідарна з іншими політичними силами, які засуджують неповагу чиновника до людей та підтримує відповідне звернення сільгосптоваровиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова

Новинавсі друкуватиДрукувати

Кіровоградський Єдиний Центр: Незаконний обіг зброї має бути подолано
2015-02-10 11:01:00

Кіровоградський Єдиний Центр: Незаконний обіг зброї має бути подолано

Кіровоградські єдиноцентристи закликають правоохоронців підвищити контроль за незаконним обігом зброї і вжити усіх можливих заходів для його суттєвого зниження. Про це заявили в обласній організації партії.

У ЗМІ постійно з’являється інформація щодо виявлення невеликої кількості зброї, яка перевозиться по регіону у приватних авто і громадським транспортом. Так сьогодні працівники міліції із автомобіля порушників вилучили пістолет і велику кількість боєприпасів до автоматичної зброї.   

 

Партійці застерігають, що немає впевненості у тому, що вся зброя, яка нелегально перевозиться регіоном вчасно виявляється правоохоронцями.

 

На думку єдиноцентристів зброю можуть накопичувати диверсанти і в подальшому використати її для дестабілізації ситуації в нашій області.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"