Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Фермери Бобринецького районі зазнали тиску з боку першого заступника голови районної державної адміністрації В. Пересунька. Обласна організація Єдиного Центру глибоко обурена діями посадовця і солідарна з іншими політичними силами, які засуджують неповагу чиновника до людей та підтримує відповідне звернення сільгосптоваровиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова

Новинавсі друкуватиДрукувати

Кіровоградські єдиноцентристи закликають мешканців активно допомагати військовим
2014-11-13 14:39:00

Кіровоградські єдиноцентристи закликають мешканців активно допомагати військовим

У зв’язку з загостренням ситуації в зоні АТО і високою ймовірністю ескалації конфлікту на Сході країни найближчим часом партійці закликають мешканців активно допомагати нашим військовим. Про це заявили в обласній організації Кіровоградського Єдиного Центру.

 

Сьогодні Кіровоградці можуть допомогти бійцям не виїжджаючи до зони АТО. Для цього необхідно приносити теплі речі або будь-яку іншу доречну допомогу до польової палатки на площі Богдана Хмельницького, а волонтери доставлять її безпосередньо нашим військовим на Сході.

 

Серед найнеобхіднішого, чого потребують наші захисники - ліки, теплі речі, бушлати, зимове взуття, вода, цигарки, сокири, молотки, цвяхи. Збір допомоги відбуватиметься на площі Богдана Хмельницького до 15 листопада з 8 до 16 години.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"