Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Фермери Бобринецького районі зазнали тиску з боку першого заступника голови районної державної адміністрації В. Пересунька. Обласна організація Єдиного Центру глибоко обурена діями посадовця і солідарна з іншими політичними силами, які засуджують неповагу чиновника до людей та підтримує відповідне звернення сільгосптоваровиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова

Новинавсі друкуватиДрукувати

Кіровоградський Єдиний Центр закликає до проведення чесних і прозорих виборів
2014-10-07 15:52:00

Кіровоградський Єдиний Центр закликає до проведення чесних і прозорих виборів

Кіровоградська влада, громадськість і кандидати в народні депутати мають зробити все для недопущення підкупу виборців в області. Про це заявили в місцевому осередку Єдиного Центру.

За повідомленнями ЗМІ сьогодні в Кіровоградському прес-клубі був підписаний Меморандум про чесні вибори. Документ підписали 10 з 14 кандидатів в народні депутати по 99-му виборчому округу.

 

У Єдиному центрі звертаються до кандидатів у депутати і жителів області з проханням відповідально поставитися до всеукраїнського волевиявлення громадян і не допускати підкупу голосів.

 

Крім того єдиноцентристи закликали місцеву владу і правоохоронців у повній мірі забезпечити чесне прозоре і демократичне волевиявлення громадян на виборах до Верховної Ради 26 жовтня 2014 року.

 

«Українці стояли на Євромайдані заради верховенства права і подолання корупції, а не для того, щоб знову продавати свої голоси на виборах і голосувати за хабарників», - вважають обласні партійці.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"