Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Фермери Бобринецького районі зазнали тиску з боку першого заступника голови районної державної адміністрації В. Пересунька. Обласна організація Єдиного Центру глибоко обурена діями посадовця і солідарна з іншими політичними силами, які засуджують неповагу чиновника до людей та підтримує відповідне звернення сільгосптоваровиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова

Новинавсі друкуватиДрукувати

Віктор Балога: Президенту потрібно дослухатись до громади Кіровоградщини
2014-09-22 13:25:00

Віктор Балога: Президенту потрібно дослухатись до громади Кіровоградщини

Кожен, хто 16 січня у Верховній Раді голосував за диктаторські закони, має назавжди бути викресленим з політичного життя країни. Це аксіома. Але, коли одного з таких призначають губернатором у Кіровоградську область, вважаю – це чиста підстава Президента його ж підлеглими. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

«Не думаю, що вони не усвідомлювали усі результати такого призначення. Не думаю, що вони не знали, що призначають на цю посаду не реформатора з західною освітою, не носія народної підтримки та довіри, а швидше злодія з великої дороги. В результаті влада отримала бунтуючу область і хвилю недовіри», - вважає політик.Він зазначив, що сподівається на прийняття позитивного рішення Президентом на користь громади Кіровоградщини.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"