Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Фермери Бобринецького районі зазнали тиску з боку першого заступника голови районної державної адміністрації В. Пересунька. Обласна організація Єдиного Центру глибоко обурена діями посадовця і солідарна з іншими політичними силами, які засуджують неповагу чиновника до людей та підтримує відповідне звернення сільгосптоваровиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова

Новинавсі друкуватиДрукувати

Кіровоградський Єдиний Центр: Місцева влада має негайно шукати можливості для переходу на заощадливі технології опалення
2014-09-11 14:20:00

Кіровоградський Єдиний Центр: Місцева влада має негайно шукати можливості для переходу на заощадливі технології опалення

Керівники районів, міст та сіл не поспішають освоювати нові технології опалення. Про це заявили в Кіровоградській обласній організації Єдиного Центру.

Про складну ситуацію у цьому напрямку свідчить той факт, що із 21 району лише в одному підготовлено необхідну проектно-кошторисну документацію на переобладнання газових котелень на двох об’єктах соціальної сфери.

 

Крім того, за офіційною інформацією, у зв’язку із складною ситуацією на Сході в області виникли труднощі з заготівлею твердого палива для закладів соціальної сфери.  У восьми районах Кіровоградщини досі не сформовано нормативного запасу, який станом на 1 жовтня мав би становити 40%.

 

Єдиноцентристи нагадують, що відповідно до спеціальної постанови Кабміну, організація і забезпечення опаленням, постачанням гарячої та холодної води, а також послугами водовідведенням бюджетних установ та закладів соціальної сфери (шкіл, вищів, лікарень) покладено виключно на місцевих керівників. І незважаючи на це деякі райони області забезпечені твердим паливом лише на 5%.

 

У Єдиному Центрі закликають місцеву владу до негайного пошуку можливостей для переходу на заощадливі технології опалення. Оскільки в першу чергу від недбальства чиновників постраждають заклади соціальної сфери і прості громадяни.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"