Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Фермери Бобринецького районі зазнали тиску з боку першого заступника голови районної державної адміністрації В. Пересунька. Обласна організація Єдиного Центру глибоко обурена діями посадовця і солідарна з іншими політичними силами, які засуджують неповагу чиновника до людей та підтримує відповідне звернення сільгосптоваровиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова

Новинавсі друкуватиДрукувати

Кіровоградські єдиноцентристи: Влада має навести лад з цінами на ринку пасажирських  перевезень
2014-09-02 14:49:00

Кіровоградські єдиноцентристи: Влада має навести лад з цінами на ринку пасажирських перевезень

У Єдиному Центрі пропонують скасувати ліцензії для транспортних підприємств, що не хочуть працювати в рамках цінової політики, яка відповідає здоровому глузду. Про це заявили в обласній організації партії.

За офіційною інформацією з початку вересня, п’ять кіровоградських транспортних підприємств почали працювати за постійним тарифом 2 грн. 50 коп. Однак деякі перевізники з цим не погодились і на їх маршрутах водії вимагають за проїзд 3 грн і більше.

 

Єдиноцентристи наголошують, що рішення виконкому про підняття тарифів було тимчасовим. Це було погоджено попереднім складом виконкому 29 квітня 2014 року. Рішення про його погодження було скасоване рішенням міської ради 3 червня 2014 року за поданням прокурора міста.

 

«Влада має найближчим часом навести лад з цінами на ринку транспортних перевезень, а перевізники повинні навчитися працювати в нових умовах. У такий складний для міста і країни час не слід підвищувати тарифи на проїзд у громадському транспорті», - вважають обласні партійці.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"