Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Фермери Бобринецького районі зазнали тиску з боку першого заступника голови районної державної адміністрації В. Пересунька. Обласна організація Єдиного Центру глибоко обурена діями посадовця і солідарна з іншими політичними силами, які засуджують неповагу чиновника до людей та підтримує відповідне звернення сільгосптоваровиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова

Новинавсі друкуватиДрукувати

Кіровоградські єдиноцентристи закликають правоохоронців запобігти розповсюдженню газет сепаратистського змісту
2014-08-21 11:12:00

Кіровоградські єдиноцентристи закликають правоохоронців запобігти розповсюдженню газет сепаратистського змісту

Правохоронні органи повинні негайно запобігти можливості поширення газет сепаратистського змісту. Про це заявили в Кіровоградській обласній організації Єдиного Центру.

За повідомленнями ЗМІ днями в Кіровограді було зафіксовано поширення газети  "Робочий клас" із сепаратистським змістом. Крім того виявилося, що цю газету можна легально передплатити на пошті. Про повідомило керівництво обласного відділення "Укрпошти".

 

Також у Єдиному Центрі закликають громадян бути пильними і повідомляти правоохоронцям інформацію про усіх громадян,  які поширюють матеріали з антиукраїнськими закликами і агітацією.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"