Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Фермери Бобринецького районі зазнали тиску з боку першого заступника голови районної державної адміністрації В. Пересунька. Обласна організація Єдиного Центру глибоко обурена діями посадовця і солідарна з іншими політичними силами, які засуджують неповагу чиновника до людей та підтримує відповідне звернення сільгосптоваровиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова

Новинавсі друкуватиДрукувати

Кіровоградський Єдиний Центр: Боротьба з корупцією в області на низькому рівні
2014-07-15 16:21:00

Кіровоградський Єдиний Центр: Боротьба з корупцією в області на низькому рівні

Боротьбу з корупцією правоохоронцям варто було б проводити ретельніше. За півроку до суду направлено дуже мало корупційних справ. Про це заявили в Черкаській обласні організації Єдиного Центру.

За офіційною інформацією упродовж шести місяців поточного року працівники УБОЗ УМВС направили до суду 14 кримінальних проваджень з ознаками корупції та 4 кримінальні провадження за фактами отримання неправомірної вигоди.

 

Кіровоградські єдиноцентристи засуджують такі низькі показники антикорупційної діяльності.

 

«Така мала кількість кримінальних проваджень з ознаками корупції означає, що або корупції у Кіровоградській області нема, або що з нею ніхто реально не бореться. Після того, як народ України повстав саме проти корупції у владі, боротьба з хабарниками мала б стати пріоритетом», - зазначили в Кіровоградській обласній організації Єдиного Центру.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"