Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Фермери Бобринецького районі зазнали тиску з боку першого заступника голови районної державної адміністрації В. Пересунька. Обласна організація Єдиного Центру глибоко обурена діями посадовця і солідарна з іншими політичними силами, які засуджують неповагу чиновника до людей та підтримує відповідне звернення сільгосптоваровиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова

Новинавсі друкуватиДрукувати

Кіровоградський Єдиний Центр: Влада має дослухатися до вимог далекобійників
2014-07-03 10:56:00

Кіровоградський Єдиний Центр: Влада має дослухатися до вимог далекобійників

Навести лад на ринку перевезень. А саме - суворо контролювали масу вантажу, незалежно від того, якій фірмі належить фура: звичайному підприємцеві чи депутатові. Створити спеціальні майданчики на трасах для зупинки дальнобійників у спекотні години дня, коли рух дорогою заборонений. І головне: залишати кошти від штрафів на місцевому рівні та дозволили використовувати їх на ремонт доріг у регіоні. Ці вимоги кіровоградських далекобійників є справедливими. Про це заявляють у обласній організації Єдиного Центру.

Партійці повідомляють, що далекобійники погрожують страйком. Свої вимоги активісти озвучили керівникам обласних інспекцій. А також надіслали їх Президентові та Уряду країни. За місяць вони чекають конкретних змін. Інакше погрожують організувати масштабну акцію в Києві разом з колегами з Одеської та Миколаївської областей.

 

«Будь-які корупційні та не державницькі схеми в діяльності будь-якої сфери підприємництва мають бути негайно усунуті. Хочеться побачити волю до вирішення цих питань з боку нової влади», - заявили кіровоградські єдиноцентристи.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"