Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Фермери Бобринецького районі зазнали тиску з боку першого заступника голови районної державної адміністрації В. Пересунька. Обласна організація Єдиного Центру глибоко обурена діями посадовця і солідарна з іншими політичними силами, які засуджують неповагу чиновника до людей та підтримує відповідне звернення сільгосптоваровиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова

Новинавсі друкуватиДрукувати

Кіровоградський Єдиний Центр закликає владу активно шукати робочі місця для переселенців із Сходу
2014-06-27 15:35:00

Кіровоградський Єдиний Центр закликає владу активно шукати робочі місця для переселенців із Сходу

Єдиний Центр Кіровоградщини закликає місцеву владу активно шукати робочі місця в усіх районах області для переселенців з Донбасу. Про це заявили в обласному осередку партії.

Єдиноцентристи зазначають, що у пошуках спокою покидають свої домівки і роками нажите майно люди із Донецька, Луганська, Краматорська, Слов’янська. Вони опинились в епіцентрі боєвих дій і втікають від куль, рятуючи себе і своїх дітей.

 

«У мирний час відчути подих війнице страшно, і наше завдання всіляко сприяти нашим співвічизникам зі Сходу. Найближчим часом ці люди не зможуть повернутись до дому, їм потрібне не лише житло, але й робота», - наголосили обласні партійці.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"