Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Фермери Бобринецького районі зазнали тиску з боку першого заступника голови районної державної адміністрації В. Пересунька. Обласна організація Єдиного Центру глибоко обурена діями посадовця і солідарна з іншими політичними силами, які засуджують неповагу чиновника до людей та підтримує відповідне звернення сільгосптоваровиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова

Новинавсі друкуватиДрукувати

Кіровоградський Єдиний Центр вимагає наведення ладу із наданням державою землі громадянам
2014-04-18 16:01:00

Кіровоградський Єдиний Центр вимагає наведення ладу із наданням державою землі громадянам

Право громадян на одержання безоплатно у власність або користування земельних ділянок закріплено Конституцією України . Систематичне порушення цього права неприпустиме. Про це заявили в Кіровоградській обласній організації Єдиного Центру.

За інформацією прокуратури перевірка діяльності ГУ Держземагентства у Кіровоградській області показала, що значна частина рішень щодо виділення громадянам земельних ділянок у власність або користування є незаконними. Перевіркою встановлено, що позитивні рішення щодо виділення землі часто приймалися якщо заявниками були особи з високим соціальним статусом. У інших випадках, найчастіше громадянам було відмовлено з надуманих причин.

 

 Єдиноцентристи вимагають від правоохоронних органів не лише декларувати факти порушень земельного законодавства, але й доводити справу до завершення, а саме: усувати вказані порушення законодавства шляхом припинення дії незаконних наказів; притягувати до відповідальності винних посадових осіб; повертати незаконно виділені ділянки у держвласність і контролювати їх правомірний розподіл між заявниками.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"