Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Фермери Бобринецького районі зазнали тиску з боку першого заступника голови районної державної адміністрації В. Пересунька. Обласна організація Єдиного Центру глибоко обурена діями посадовця і солідарна з іншими політичними силами, які засуджують неповагу чиновника до людей та підтримує відповідне звернення сільгосптоваровиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова

Новинавсі друкуватиДрукувати

Віктор Демченко: Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА
2010-09-30 17:33:00

Віктор Демченко: Логічним завершенням інциденту ми бачимо звільнення першого заступника голови Бобринецької РДА

Підтримуючи забезпечення дотримання законності і наведення порядку в країні, ми не можемо залишатися осторонь, коли окремі представники влади на місцях грубо ігнорують законність, попирають найсвятіше - права і свободи громадян держави. Це стосується протиправних дій щодо сільськогосподарських товаровиробників Бобринецького району з боку першого заступника голови райдержадміністрації В. Пересунька.

Ми категорично підтримуємо звернення сільгоспвиробників Бобринецького району до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова, оприлюднене в засобах масової інформації щодо ситуації, що склалася в Бобринецькому районі, неетичної поведінки та тиску на місцевих сільгоспвиробників з боку першого заступника голови райдержадміністрації В. Пересунька. Ми тільки тоді зможемо констатувати позитивне вирішення конфлікту, коли стане відомо, що чинуші, які зарвалися, відсторонені від влади.

 

Логічним завершенням  інциденту ми бачимо звільнення В. Пересунька з займаної посади та надання належної оцінки діяльності районної влади і її керівництва загалом з боку голови обласної державної адміністрації і глави держави. Тільки тоді ми зможемо говорити про те, що живемо у справді демократичному, цивілізованому суспільстві, де на першому місці - людина і громадянин.


 

 

Голова Кіровоградської обласної організації Єдиного Центру Віктор Демченко

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"